Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Tusze zamienniki

  Tusze do Canon

  Drukarki dostępne na rynku urządzeń biurowych w większości wypadków charakteryzują się bardzo przystępną ceną. Dotyczy to zarówno drukarek atramentowych jak i laserowych. Już za ok. 250 zł można kupić przyzwoite urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w domu a nawet w biurze. Urządzenia wielofunkcyjne, tak wygodne w eksploatacji kosztują więcej, ale są to też przyjazne ceny. Kwota zakupu, która bardzo często jest najważniejszym czynnikiem wyboru z okazji staje się kłopotem, gdy trzeba kupić kolejny toner do drukarki laserowej w cenie dobrze powyżej 100 zł lub drukarki atramentowej w kwocie od 30 do 100 zł. Jednym słowem to nie na sprzedaży drukarek zarabia producent, ale na serwisie i częściach zamiennych. 

  Zamienniki tuszów Canon tańsze nawet o 70%

  Wobec tak wysokich kosztów eksploatacji drukarek, na rynku pojawiło się wiele firm oferujących zamienniki tuszów. Bardzo szybko znalazły one swoich zwolenników i to wcale nie wyłącznie wśród odbiorców prywatnych. Również firmy, szczególnie małe i średnie korzystają z równorzędnej jakości a znacząco niższego kosztu, sięgającego nawet 70% ceny oryginału.  

  Zamienniki tuszów Canon to oferta dla wszystkich użytkowników drukarek tej firmy. Zamiast drogich oryginalnych tuszów można zaopatrzyć się w zamienniki o podobnej jakości i wydajności, ale znacznie niższym koszcie.

  Polityka producentów urządzeń AGD czy stricte biurowych dążących do maksymalizacji zysku znacząco skróciła czas ich eksploatacji. Właściwie natychmiast po zakończeniu gwarancji można liczyć się z tym, że urządzenie przestanie działać. I z pewnością nie ma na to wpływu pochodzenie tuszu: oryginalnego czy zamiennika. Przyczyny awarii leżą zupełnie gdzie indziej. Dlatego, pomimo że producenci próbują przekonać użytkowników drukarek do stosowania wyłącznie wskazanych przez nich tuszów ze swojej strony dawno przestali dbać o żywotność urządzeń. Dlaczego więc przepłacać, jeśli można kupować zamienniki tuszu w niskiej cenie i korzystać z nich bez ograniczeń i obliczania kosztu każdej wydrukowanej strony?